Slnečnice - fotodokumentácia z výstavby

Vlastníte byt vo výstavbe Slnečnice?

Kúpili ste si za nemalé peniaze byt v Slnečniciach ??

Odporúčame Vám spraviť si nanovo externú revíznu správu elektroinštalácie aby ste sa dozvedeli v akom stave sa nachádza elektroinštalácia vo Vašom byte. Ak neprejde revíziou a byt máte stále v záruke, je na mieste uplatniť si záručné opravy. Revízna správa nieje drahá záležitosť a pomocou nej Vás vieme informovať o všetkých prípadných závadách, ktoré by ste mohli mať  v elektroinštalácii. Svoju robotu si odvedieme dôsledne v záujme ochrany Vášho zdravia keďže zle urobená elektroinštalácia môže byť až život ohrozujúca. Radi Vám pomôžeme aj s podaním reklamácie a uplatnením si nároku na bezplatnú opravu. 

Keďže sme pracovali na tejto stavbe a vieme ako výstavba prebiehala nebude problém nájsť aj iné závady, ktoré sa môžu vyskytnúť aj vo Vašom byte. 

Touto cestou Vám ponúkame jednu z našich služieb - revíziu bytu. 

Kvôli nekvalitne odvedenej robote pri výstavbe a nekorektnému platobnému prístupu dodávateľov sme sa rozhodli informovať o kvalite výstavby a pomôcť pri riešení problémov konečnému spotrebiteľovi.

Ako mnohí ďalší elektrikári sme pracovali pre firmu SPELIS s.r.o., ktorá realizovala elektroinštalačné práce pre stavebnú firmu DYNAMIC na objekte Slnečnice. Za naše dielo sme nedostali zaplatené lebo sa firma SPELIS dostala do konkurzu. Rozhodli sme sa teda zverejniť čo sa dialo pri výstavbe Slnečníc. Naša práca na elektroinštaláciách bola urobená kvalitne avšak bola následne zničená pri výkone ďalších profesií. Ak sme Vás zaujali, prezrite si našu fotodokumentáciu.

Pre nezáväzné vypracovanie cenovej ponuky nás môžete kontaktovať e-mailom alebo telefonicky. 


 

Slnečnice